O NAS

Firma SOLECO PRO zajmuje się kompleksowo dostawą wysokiej jakości materiałów kanalizacyjnych. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firm Superlit, Better Pipe i Steinzeug Keramo.

PRODUKTY I USŁUGI

Oferowane przez nas produkty posiadają wszelkiego rodzaju certyfikaty i aprobaty techniczne świadczące o ich szczególnych właściwościach wytrzymałościowych i jakościowych.

Technologie i jakość

Oferowane przez nas produkty posiadają wszelkiego rodzaju certyfikaty i aprobaty techniczne świadczące o ich szczególnych właściwościach wytrzymałościowych i jakościowych. Sprawdź nasze standardy i zobacz, jak nasze rury wypadają w testach.

REFERENCJE

Rury GRP SUPERLIT stosowanie są w wielu projektach na całym świecie. Zobacz przykłady projektów z 5 kontynentów, gdzie preferowano rury GRP SUPERLIT. Kliknij więcej, aby otworzyć pełną listę referencji.

Wideo

Zobacz nasze największe realizacje w Polsce jak i za granicą, a także poznaj produkty, jakie oferujemy. Odwiedź zakładkę video, aby zobaczyć inne filmy promocyjne i więcej realizacji.

NEWSY

Chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami? W naszych newsach znajdziesz nie tylko informacje dotyczące firmy Soleco, ale również ciekawostki z branży, nowoczesne technologie, najnowsze testy i realizacje.

Zakładka ruszy już wkrótce!

JESTEŚMY OFICJALNYM PRZEDSTAWICIELEM:

Dowiedz się więcej!

Skontaktuj się z nami.

Kontakt

Top